Home
Random
Log in
Settings
About Join the Fediverse
Disclaimers
Join the Fediverse
Search
Comparison of Fediverse software: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Comparison of Fediverse software
(view source)
Revision as of 14:37, 2 January 2023
15 bytes added
,
1 year ago
m
→Technical
Visual
Wikitext
Revision as of 14:37, 2 January 2023
(
view source
)
Paula
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Technical
)
Tag
:
Visual edit
← Older edit
Revision as of 14:37, 2 January 2023
(
view source
)
Paula
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Technical
)
Tag
:
Visual edit
Newer edit →
Line 442:
Line 442:
|-
|-
!{{WordPress}}
!{{WordPress}}
|-
!{{Drupal}}
|-
|-
!{{Flockingbird}}
!{{Flockingbird}}
Paula
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
14,303
edits