14,303
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 311: | Line 311: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!rowspan=" | !rowspan="39"| | ||
====Fridays For Future==== | ====Fridays For Future==== | ||
| | | | ||
Line 496: | Line 496: | ||
|{{no}} | |{{no}} | ||
|PeerTube | |PeerTube | ||
|- | |||
|rowspan="2"|Schweiz (Klimastreik) | |||
| | |||
|https://climatejustice.global/@klimastreik | |||
|{{yes}} | |||
| | |||
|- | |||
|Basel | |||
|https://climatejustice.global/@klimastreik_basel | |||
|{{new}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|USA | |USA |