Fediverse Foundation: Difference between revisions
Line 43: | Line 43: | ||
|⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | |⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ | ||
|self-sufficient | |self-sufficient | ||
| | |||
|- | |||
![[Instance:Climatescienc.es|Climatescienc.es]] | |||
|[https://climatescieenc.es climatescienc.es] | |||
|{{Mastodon}} | |||
|1 | |||
|⭐️ | |||
|just installed | |||
| | | | ||
|- | |- |