Fediverse project branding: Difference between revisions
no edit summary
(added a bunch more logos) |
No edit summary |
||
Line 369: | Line 369: | ||
|- | |- | ||
|[[File:CastoPod.svg|50x50px]] | |[[File:CastoPod.svg|50x50px]] | ||
| | |CastoPod | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 512: | Line 512: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[File:Hubzilla.png|50x50px]] | |||
|Hubzilla | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Immers.svg|50x50px]] | |||
|Immers | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Inventaire.svg|50x50px]] | |||
|Inventaire | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Juick.svg|50x50px]] | |||
|Juick | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Keyoxide.svg|50x50px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Lemmy.svg|50x50px]] | |||
|Lemmy | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Mistpark.svg|50x50px]] | |||
|Mistpark | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Misskey.svg|50x50px]] | |||
|Misskey | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Osada.svg|50x50px]] | |||
|Osada | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Owncast.svg|50x50px]] | |||
|Owncast | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[File:Plume.svg|50x50px]] | |||
|Plume | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 528: | Line 688: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[File:Rebased.svg|50x50px]] | |||
|Rebased | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Redmatrix.svg|50x50px]] | |||
|Redmatrix | |||
| | | | ||
| | | |