Fediverse project branding: Difference between revisions
No edit summary |
(added a bunch more logos) |
||
Line 320: | Line 320: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[File:Akkoma.svg|50x50px]] | |||
|Akkoma | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Bonfire.svg|50x50px]] | |||
|Bonfire | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Calckey.svg|50x50px]] | |||
|Calckey | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:CastoPod.svg|50x50px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Dolphin.svg|50x50px]] | |||
|Dolphin | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Forgejo.svg|50x50px]] | |||
|Forgejo | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Epicyon | |||
|Epicyon | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Funkwhale.svg|50x50px]] | |||
|Funkwhale | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Gancio.svg|50x50px]] | |||
|Gancio | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Glitch-soc.svg|50x50px]] | |||
|Glitch-soc | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Guppe.svg|50x50px]] | |||
|Guppe | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Honk.svg|50x50px]] | |||
|Honk | |||
| | | | ||
| | | |